Iron Mountain
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Iron Mountain Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 834 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A kedvezőtlen munkakörülmények, a kevés fizetés miatt nem jó itt dolgozni.
Pro érvek
jó csapat, jó közvetlen felettes
Kontra érvek
kényelmetlen munkaruha, nyàron hőség, télen hideg, nem megfelelö vilàgìtàs
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Az én tapasztalatom, hogy a menedzsment el van öregedve, innovációra nem befogadóképesek. Kötött a hierarchia és horizontálisan mozogni sem lehetséges a szervezeten belül. Az IM-nél töltött időszakom során skill-jeim nem, hogy fejlődtek, javultak vagy újabbal gazdagodtam volna, lehet romlottak is.
A másik probléma, hogy a manuális munkavégzés van előtérbehelyzeve és automatizált megközelítés sem preferált.

Béren kívüli juttatások nem nevezhetők sokszínűnek.
Pro érvek
heti 2 nap home office
hétvégi munkavégzés
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Iron Mountain-értékelések megtekintése