InterContinental Hotels Group
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

InterContinental Hotels Group-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Software Engineering Manager

Munkakör megnevezése
Software Engineering Manager1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 168 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Generally a good culture, but company was hit hard by the pandemic. Management doesn't value internal IT, all the focus now is on outsourcing. Company makes little effort to retain good employees. Politics between organizational pillars are very evident now, used to be a non-factor.
Pro érvek
Good culture, generally good people to work with, Management for the most part genuinely cares about the employees
Kontra érvek
Management treats IT employees as interchangeable parts, Still trying to run like they're a pre-internet hospitality company
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További InterContinental Hotels Group-értékelések megtekintése