InterContinental Hotels Group
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

InterContinental Hotels Group-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Ambassador

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 179 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The job was nice it shows the guest in the hotel that you care and whenever they have any questions you are there to answer the question. You make the guest feel welcomed
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
There's always room for flexibility and advancement. proper work ethics. professional workmates, fun loving, family oriented
Pro érvek
perks and benefits are always fun and exciting
Kontra érvek
sleeping / rest quarters, healthcare
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További InterContinental Hotels Group-értékelések megtekintése