Munkavállalói értékelés – IKEA

Összes értékelés megtekintése – IKEA

typical factory work
Operator (Volt alkalmazott) –  Sopron2015, november 3.
They had a working system.
It was easy to fit in and learning goes fast.
They always paid on time.
Rather suggested to men.

További munkavállalói értékelések – IKEA

Életem csalódása
Osztályvezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, augusztus 5.
A szűk vezetőség a pozíciójukra alkalmatlan emberekből áll, ami az utánpótlását cégen belülről kinevelni akaró rendszer hibája. A menedzsment tagjai (alkalmatlanságukból adódóan) gyakran az abszurditásig terrorizálják az alacsonyabb beosztásban lévő alkalmazottakat, és azokat léptetik elő, akikkel jóban vannak és akik engedelmesek. A nyilvánosan, munkatársak előtt történő megszégyenítés is gyakran előfordul.

Az étel, amit a dolgozóknak adnak - a közhiedelemmel ellentétben - rossz minőségű és egészségtelen.

A juttatások nagyon gyengék. Nincs rendszeres éves bónusz, csak ha az adott áruház elér bizonyos célszámokat. Ezek a célszámok két számjegyű növekedési célokat takarnak, melyeket természetesen nem sikerül elérni. 13. havi bér egyáltalán nincs.

Work-life balance nincs, és ezáltal a magánélet is megszűnik létezni.

A középvezetők irreális túlterheltsége és felelősségük mértéke nem köszön vissza a fizetésekben.

A fizetések minden területen az országos átlag alatt vannak.

A felsoroltak egy átlagos, magyar vezetőségű cégnél nem volnának meglepőek, de mélységes csalódás, hogy egy önmagát jó munkahelyként pozícionáló vállalat a valóságban ennyire messze áll a kifelé mutatott arcától.
Pro érvek
Jól mutat a cv-n. Amúgy semmi.
Kontra érvek
Lásd az írást
Kiváló munkahely
Eladási osztályvezető (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, július 8.
Ez az első munkahelyem, de itt már több munkakörben is dolgoztam. Rengeteget tanultam a kollégáktól, mind szakmai, mind magánéleti szempontból. A cég kultúrája szerintem az egyik legjobb. Nagyon jó a légkör ami segíti a mindennapi munkát.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IKEA? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

IKEA - értékelések munkavégzés helye szerint