IKEA
3,9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IKEA-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Targoncás

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 330 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kedvesek voltak a hr-es kollégák. A délelőttös muszakban nem szerettem dolgozni, mert a fiúk a raktárban a sok munka miatt rohantak, nem nagyon tudtak segíteni a beilleszkedésben, a reggeli ideje a kezdéshez képest túl későn volt, kopogtak a szemeim már az éhségtől, és tobb szünet nem is volt. Éjszakás műszakban kedvesek, segítőkészek voltak az idősebb kollégák.
Pro érvek
igényes munkakornyezet, versenyképes fizetés, komprumisszumkész hr-es kollégák
Kontra érvek
túl nehéz fizikai munka, a feladatok és nehéz fizikai munkavégzéshez kevés dolgozó
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
3 havonta lecserélte az új munkatársakat az államilag igénybe vehető adókedvezmény kihasználására. Ehhez eszközök voltunk.
Korábbi munkáltató értékelése