Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IKEA-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Appliance Technician

Munkakör megnevezése
Appliance Technician1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 161 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Typical days was very busy. Actually every day was really busy because the company had grown so quickly. When the store wasn't totally fully, we didn't sale kitchen, we can do that many other task...
But after 10 years I enjoyed it because I knew the stores and routines. When the people are beginner, they don't enjoy it.

Hardest part of my job? I don't know.... Maybe when I speak English with English people who speaks so fast and quiet.

Most enjoyable part was the trainings. All of trainings was really useful, when I took part in it and when I teach my colleagues.
Pro érvek
Many allowance over salary.
Kontra érvek
The store was open until 10PM every day. The end of backship was almost 11PM.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése