Munkavállalói értékelés – IKEA

Co-workers and peers

2018, november 1.
they are fun and amazing people to be around and they do their jobs well and it makes you want to work hard as well Management is great HR is great Everyone is treated well very situation understanding for example if one's car were to break down they will understand and you will not be punish for it.
2020, augusztus 20.
Targoncás (Volt alkalmazott) - Budaörs
3 havonta lecserélte az új munkatársakat az államilag igénybe vehető adókedvezmény kihasználására. Ehhez eszközök voltunk.
2020, július 4.
kereskedelmi ügyintéző (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest
A munka általánosan jó, a lehetőségekhez képes átlagosan kulturált munka környezet (bár egy-két pozíció esetében sajnos embertelen), alapvetően normális munkatársak. Maga az IKEA szellemisége kiváló, de ez sajnos az alapító, Kamprad halála óta csak egy üres felszínes pr máz, ami leginkább csak a vásárlóknak szól. Egész EU szinten a legalacsonyabb bérek Magyarországon, ha ezen a vezető változtatni akar akkor őt is inkább kirúgjak. (Pl. most menesztették a Soroksári áruház vezetőjét, több év nemzetközi tapasztalattal, szinte folyamatos 110% bevétel teljesítménnyel, regionális elsőséggel, mert többször szóvá tette, hogy miért keresünk ilyen kereset) Nagy a fluktuáció, van, hogy már a felvétel során komplett csapatok állnak fel... Kasszások, kereskedelmi és ügyfélszolgálati dolgozók, raktárosok mocskosul keveset keresnek, az átlag a front területeken műszak pótlékkal (!) nettó 180-200e. Irodában persze több, és műszak sincs. Ha a szakszervezetet, vagy bármilyen érdekérvényesítést szóbahozol már másnap nem kell jönnöd dolgozni.
Pro érvek
van munkaruha, munkavédelmi felszerelés, kantin tűrhető árakkal.
Kontra érvek
fizetés az éhbér szintjén pont ezért a kollegák fáradtak, elkeseredettek frusztráltak
2020, június 18.
mindenes (Volt alkalmazott) - Budapest
nem ajánlom senkinek túl terhelnek és ok nélkül szinte minden ért le csesznek a semi ért