Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

ibiden Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 13 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nem női munka volt igazán, sokat kívántak a főnökök, haza kellett vinni a munkát otthon kellett befejezni, mert általában mindig sürgős volt.
Pro érvek
jo kolegák
Kontra érvek
2 műszak fárasztó volt, gyerek mellett.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Vegyes a véleményem mindenről.Hosszú 12 órás műszak.... Feljebb jutás van, ha valakinek a valakije vagy.Tanultam hallgatni és bólogatni.A munkatársaimat szeretem, jó kollektíva.A munka legnehezebb része: amikor el kell tűrnöd, hogy hülyének néznek. Ha véget ér a nap, az a legjobb .
Pro érvek
nincs
Csak az a lényeg ami a vállalatnak a lényeg. A dolgozó pedig: nem érdekes.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További ibiden-értékelések megtekintése