It Services Hungary
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

It Services Hungary-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Technical Support Specialist

Munkakör megnevezése
Technical Support Specialist1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 27 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The best workplace I have ever had. Proper training has been given. The management was very helpful all the time. Excellent team work.
It was a pleasure to work among highly qualified and professional colleagues.

Thanks for the company I have gained strong experience in a Helpdesk environment, knowledge in many customer specific softwares, ticketing systems, how to handle customer complain.
Pro érvek
team buildings, sometimes free breakfast
Kontra érvek
no cons
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: It Services Hungary? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
27 értékelés alapján
5
8
4
12
3
6
2
0
1
1
4,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,8
3,8
Vezetőség
3,8
Céges kultúra
It Services Hungary - értékelések munkavégzés helye szerint