It Services Hungary
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

It Services Hungary-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Projekt Munkatárs

Munkakör megnevezése
Projekt Munkatárs1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 27 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jelenlegi munkahelyem lehetőséget biztosított arra, hogy megismerhessem a csapatmunkát. Szeretek csapatban dolgozni a közös célok eléréséért. Természetesen önálló munkavégzésre is képes vagyok, meghozva a szükséges önálló döntéseket és végrehajtva azokat. Emellett nyelvet tanulhattam, szakmailag fejlődhettem illetve soft skill tréningeken vehettem részt. A tréningeken tanultakat a gyakorlatban is képes vagyok alkalmazni. A vezetőség rugalmas, levelező tagozaton elvégezni az egyetemet nem jelent problémát. A munka legnehezebb része a monotonitás, viszont a munkahelyi légkör kompenzálja a negatívumokat.
Pro érvek
sportolási lehetőség
Kontra érvek
monoton munkavégzés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése