It Services Hungary
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

It Services Hungary-alkalmazotti értékelés itt: Pécs

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Pécs2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 27 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó munkahely!
Jó munkahely! Kulturált, tiszta környezet.********
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Jól érzem itt magam
Jelenlegi munkahelyem lehetőséget biztosított arra, hogy megismerhessem a csapatmunkát. Szeretek csapatban dolgozni a közös célok eléréséért. Természetesen önálló munkavégzésre is képes vagyok, meghozva a szükséges önálló döntéseket és végrehajtva azokat.
Emellett nyelvet tanulhattam, szakmailag fejlődhettem illetve soft skill tréningeken vehettem részt. A tréningeken tanultakat a gyakorlatban is képes vagyok alkalmazni.

A vezetőség rugalmas, levelező tagozaton elvégezni az egyetemet nem jelent problémát.

A munka legnehezebb része a monotonitás, viszont a munkahelyi légkör kompenzálja a negatívumokat.
Pro érvek
sportolási lehetőség
Kontra érvek
monoton munkavégzés
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: It Services Hungary? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
27 értékelés alapján
5
8
4
12
3
6
2
0
1
1
Értékelések kategória szerint
4,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,8
3,8
Vezetőség
3,8
Céges kultúra
It Services Hungary - értékelések munkakör szerint
It Services Hungary - értékelések munkavégzés helye szerint