Munkavállalói értékelés – IBM

Szakma a toppon

2016, augusztus 31.
Teljes mértékben egybevág az egyetemi tanulmányokkal. Jó néhány komoly technikai feladatot sikerült megoldani. Ezek kapcsán betekintést nyertem a project manageri feladatokba is. Ez keltette fel leginkább a személyes továbbfejlődési céljaimban az új irányt.
2018, október 5.
Azonos hely
storage and backup system administrator (Jelenlegi alkalmazott) - Szekesfehervar
IBM envisions itself as professional and highly standardized with enthusiastic co-workers but in reality loses professionals because of incompetent management, ignores it's own standards and co-workers are fed up with the above.
2018, augusztus 5.
IT Architect (Jelenlegi alkalmazott) - Szekesfehervar
IBM is a big multinational company with a broad area of supports provided for customers. Possible to change job inside company to discover other areas.
2018, július 10.
OA (Volt alkalmazott) - Székesfehérvár
Az utobbi evekben borzaszto fejetlenseg uralkodik, embereket rugnak ki, majd visszaveszik par honap utan, megint kirugnak 50-100 embert, aztan felvesznek 200-at.(palyakezdok ->allami tamogatas)
A berezes boven elmarad az elvart atlagtol, de frissen vegzetteknek, palyakezdoknek jo, majd tovabb kell allni, ami egyebkent a trend is, par ev utan mashova megy az emberek nagy resze.