IBM
Vélemény írása
Összes értékelés megtekintése – IBM

IBM

Munkavállalói értékelés – IBM

Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek

Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember. (Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)

Pro érvek

Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti

Kontra érvek

A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm

Munka/magánélet egyensúlya: 5,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 4,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,0/5 csillag
Vezetőség: 5,0/5 csillag
Céges kultúra: 4,0/5 csillag

Azonos munkakör

Professional workplace with lots of opportunities

I loved to be a teamplayer there and learning a lot in the procurement department. I have personally developed a lot there learning a lot about project management and procurement. A very diverse place in the sense of nationalities and cultural backgrounds.
Azonos munkakör

Friendly workplace

- low responsibility - possibility for growth - management lacking people management skills - fair hours - too much automation, no room for flexibility

not recommended

not recommendedsalary lowmanagement not helpful, not fairno learning opportunitiescommunication very poormany unuseful meetingslack of informationworking hours

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,9/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,5/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,5/5 csillag
Vezetőség: 3,5/5 csillag
Céges kultúra: 3,7/5 csillag
  • IBM
  • Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?