Munkavállalói értékelés – IBM

Összes értékelés megtekintése – IBM

Great Place to Work
Overpayment Specialist (South African Payroll) (Volt alkalmazott) –  Pest2018, március 23.
I loved working for IBM. Colleagues and managers where great. Very relaxed and great place. I would have stayed with IBM until I retired, but I had to move.

További munkavállalói értékelések – IBM

Nice values but poor management and HR
Payroll (Jelenlegi alkalmazott) –  Hungary2020, március 4.
Work culture is nice, but people management and HR background is weak. It very much depends on the team that you work in, as general guidelines are not necessarily followed.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek
Operations Buyer (Volt alkalmazott) –  Budapest XI. kerület2020, február 19.
Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember.
(Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)
Pro érvek
Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti
Kontra érvek
A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9
1922

IBM - értékelések munkavégzés helye szerint