IBM
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) IBM – Bér és juttatások értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.9Munka és magánélet egyensúlya
3.5Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
8 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31,022 értékelés megtekintése

Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember. (Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)

Pro érvek

Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti

Kontra érvek

A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm
Hasznos volt ez az értékelés?

One of the best places

It was fun times to work at the company. Lot of friendly people including the management. Although, it did not pay as well as it should, unfotunately the travelling took up too much time. All in all it is a great place to work. I miss it a little.

Pro érvek

Flexibilty, development

Long hours of travelling, salary

Great organizational culture culture, well skilled leadership

Open and inclusive community, "IBMers" have a strong identity and feeling of belonging Reasonably flexible working hours, but lots of overtime if workload goes high Open-minded and honest leadership Good work-life balance Though there is a solid basis in knowledge as well as in human ressource, , the company does not invest a lot in training its staff, and compensation also remains below the average in the SSCsector.

bureaucratic

bureaucratic Management is poor, dont know how to get the best from their employees. Security, The Inforpark area was closed twice in June 2016 due to WWII bombs, which were found during construction near IBM building, IBM was never evacuated, we worked, when all buildings were evacuated.

Pro érvek

no free lunch or coffee, some bonuses of 50 EUR were given once in 2 years

Not paid overtime, bureaucratic

Meleg étel biztosítva volt

Szerettem ott együttmüködő csapatban több munkarendben dolgoztam.Jó bérezés volt.

Pro érvek

ingyen ebéd + cafetéria

Több műszak és steril környezet

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Best work culture

- Good work-life balance - flexible timing, work from home - opportunity to expand career through different roles - less salary, promotions - company does not really invest in its employee

Korrekt vezetőség, kellemes munkakörnyezet.

A juttatásokat korrekten kifizetik, közvetlen főnök-beosztott viszony.

Average workplace

Great benefits, but not the best work life balance. Not so efficient daily work distribution.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

31,022 értékelés alapján
5
10 515
4
11 284
3
6 483
2
1 718
1
1 022

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra
  • Vállalatok
  • IBM
  • Alkalmazotti értékelések
  • Bér és juttatások
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?