IBM
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) IBM – Céges kultúra értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Törlés
3.9Munka és magánélet egyensúlya
3.7Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
26 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31,022 értékelés megtekintése

Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember. (Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)

Pro érvek

Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti

Kontra érvek

A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm
Hasznos volt ez az értékelés?

Lots to learn from colleagues, management not too supportive

Innovative culture, good work life balance, and flexibility. Co-workers are less friendly and there is a high employee turnover. Management not as supportive as could be.

Nice values but poor management and HR

Work culture is nice, but people management and HR background is weak. It very much depends on the team that you work in, as general guidelines are not necessarily followed.

n/a

IBM ISSC Hungary is a great place to learn about the multinational environment, the company culture and the personal growing at a workplace. Wokr/life balance is managable

God solid virksomhed, men for meget arbejde og for meget omkostnings pres.

Der er mange gode kolleger i IBM, og de gør det til et godt sted at være. Og der er plads til mange forskellige mennesker, hvilket også gør det interessant. Der sker også en masse interessante ting og ændringer, men der er for meget pres på omkostninger, og der er for meget at lave for mange mennesker.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Best place to work

The atmosphere is great, challenging projects, warm environment, supportive colleagues but unfortunately hard to get a full time job. Great office location

Home office

Once a week home office. Casual dress. Multiculture working environment. Opportunities to learn and try different departments. Flexible working hours

Environnement de travail agréable

J'aime travailler dans une équipe internationale et dans un environnement agréable comme chez IBM.

Leerzaam werk en goed beginpunt voor het vakgebied bidmanagement.

Dit werk was voornamelijk goed om veel te leren over de businesswereld en het werk als bid manager. Ik werkte bij de Shared Service Centre in Boedapest en ondersteunde hier het NL/BE sales team. Hoewel het erg leerzaam was, vond ik echter ook dat er niet veel doorgroeimogelijkheden waren, en veel cultuurverschillen tussen het HU en NL team. Ik kan dit werk echter zeker aanraden voor degenen die zich op het pad van bid management willen begeven.

Kulturált környezet, rendezett irodai körülményekkel

IBM fair munkaadó szerteágazó szolgáltatási területekkel. Amennyiben valaki komolyan veszi, van elorelépési lehetőség.

Pro érvek

Fair munkaado

Nem mindig pontos HR tamogatás

internship+full time job

balance between personal life and work. a great teamwork and culture.

Nagyon jó.

Nagyon jó volt.Jó volt a munka. kellemes légkör. De meg szűnt.

Pro érvek

Nagyon jó légkör.

Meg szűnt.

Great Place to Work

I loved working for IBM. Colleagues and managers where great. Very relaxed and great place. I would have stayed with IBM until I retired, but I had to move.

Produktív, kellemes munkakörnyezet

Több oknál fogva szerettem a munkakörömet: Home worker-ként kényelmesen, itthonról dolgozhattam, de a heti 1-2-szeri bejárás sem okozott problémát természetesen, mert akkor személyesen is találkozhattam a kollégákkal, vezetőséggel. A feladatok sokszínűek, változatosak voltak és tele voltak sokszor kihívásokkal.

Meleg étel biztosítva volt

Szerettem ott együttmüködő csapatban több munkarendben dolgoztam.Jó bérezés volt.

Pro érvek

ingyen ebéd + cafetéria

Több műszak és steril környezet

Motivating, but overburdened workplace

I worked at IBM in the B2B sector, our contacts were quite cooperative and knowledgeable. Luckily, I had the chance to support six different countries, so everyday was a new challenge by getting to know each others' culture and work attitude.

Un reto inicial recompensando

La posición de contabilidad en IBM me permitió iniciar mi carrera profesional en un proceso de migración del equipo de Facturación en CEMEX España a IBM Hungría. Fue un proceso complejo, difícil, y supuso un gran reto organizativo para todos los miembros del equipo. Requirió un aprendizaje rápido, bajo condiciones de estrés, para poder migrar todos los procesos y mantener el nivel de calidad en el servicio. Una vez finalizado el proceso de migración con éxito el trabajo estuvo centrado en simplificar los procesos y estabilizar la ejecución. El ambiente de trabajo es muy positivo con un equipo muy internacional, gente joven y dinámica.

fun and productive

learning new things in computers and data bases, providing help desk over the phone and e-mail, the most enjoyable part of this job were the team buildings and the hardest was to deal with foreign customers and their complaints

Pro érvek

trainings

az ügyfélnél kihelyezett munkavégzés élvezetes

A cégről és az irányelveiről nem tudok dicséretet mondani. A szolgáltatási területek egyikén dolgoztam, ahol közvetlenül az ügyfélnél végeztük a napi munkát. Ott nagyon kellemes a légkör, a kollégák és a munkavégzés is jól szervezett, átlátható és könnyen teljesíthető. Ez nem tükrözi az IBM-nél kialakult viszonyokat, abba nincs belelátásom.

nivel profesional de español

Ambiente internacional, el cual, permitía desarrollar habilidades idiomáticas. (inglés y español nivel profesional) Adquirí habilidades de atención al público.

Korrekt vezetőség, kellemes munkakörnyezet.

A juttatásokat korrekten kifizetik, közvetlen főnök-beosztott viszony.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

31,022 értékelés alapján
5
10 515
4
11 284
3
6 483
2
1 718
1
1 022

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
  • Vállalatok
  • IBM
  • Alkalmazotti értékelések
  • Céges kultúra