Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Ventas

Munkakör megnevezése
Ventas1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 496 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Un reto inicial recompensando
La posición de contabilidad en IBM me permitió iniciar mi carrera profesional en un proceso de migración del equipo de Facturación en CEMEX España a IBM Hungría. Fue un proceso complejo, difícil, y supuso un gran reto organizativo para todos los miembros del equipo. Requirió un aprendizaje rápido, bajo condiciones de estrés, para poder migrar todos los procesos y mantener el nivel de calidad en el servicio. Una vez finalizado el proceso de migración con éxito el trabajo estuvo centrado en simplificar los procesos y estabilizar la ejecución.

El ambiente de trabajo es muy positivo con un equipo muy internacional, gente joven y dinámica.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
29 496 értékelés alapján
5
10 015
4
10 766
3
6 182
2
1 611
1
922
Értékelések kategória szerint
3,9
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,5
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
IBM - értékelések munkavégzés helye szerint