IBM
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Systems Administrator

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Systems Administrator2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31,093 értékelés megtekintése

Beautiful goals but terrible in achieving them

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
IBM envisions itself as professional and highly standardized with enthusiastic co-workers but in reality loses professionals because of incompetent management, ignores it's own standards and co-workers are fed up with the above.
Hasznos volt ez az értékelés?

Fun workplace, examplary co-workers

I worked in a 24/7 team in 8 hours shifts, which had its pros and cons as well. It was a pleasant and eye-opening experience. I learned how to communicate in a professional manner, gained some valuable knowledge about Linux/Unix technologies, how to work in a team and even had the opportunity to be a Shift Leader. I enjoyed the atmosphere and working with really friendly and approachable colleagues the most, including some people from the management.

Pro érvek

cheap coffee, fun workplace, career progression

Kontra érvek

work/life balance

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

31,093 értékelés alapján
5
10 542
4
11 306
3
6 496
2
1 721
1
1 028

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

IBM - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • IBM
  • Alkalmazotti értékelések
  • Systems Administrator
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?