Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Manager (m/v)

Munkakör megnevezése
Manager (m/v)1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 30 188 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Dit werk was voornamelijk goed om veel te leren over de businesswereld en het werk als bid manager. Ik werkte bij de Shared Service Centre in Boedapest en ondersteunde hier het NL/BE sales team. Hoewel het erg leerzaam was, vond ik echter ook dat er niet veel doorgroeimogelijkheden waren, en veel cultuurverschillen tussen het HU en NL team.

Ik kan dit werk echter zeker aanraden voor degenen die zich op het pad van bid management willen begeven.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
30 188 értékelés alapján
5
10 247
4
11 025
3
6 309
2
1 654
1
953
Értékelések kategória szerint
3,9
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,5
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
IBM - értékelések munkavégzés helye szerint