IBM
3.9 az 5 csillagból.

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Buyer

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31,022 értékelés megtekintése

Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember. (Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)

Pro érvek

Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti

Kontra érvek

A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm

Professional workplace with lots of opportunities

I loved to be a teamplayer there and learning a lot in the procurement department. I have personally developed a lot there learning a lot about project management and procurement. A very diverse place in the sense of nationalities and cultural backgrounds.

Friendly workplace

- low responsibility - possibility for growth - management lacking people management skills - fair hours - too much automation, no room for flexibility

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.9

31,022 értékelés alapján

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

IBM - értékelések munkavégzés helye szerint

• IBM
  • Buyer