IBM
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Bid Manager (m/v)

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Bid Manager (m/v)1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31,093 értékelés megtekintése

Leerzaam werk en goed beginpunt voor het vakgebied bidmanagement.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Dit werk was voornamelijk goed om veel te leren over de businesswereld en het werk als bid manager. Ik werkte bij de Shared Service Centre in Boedapest en ondersteunde hier het NL/BE sales team. Hoewel het erg leerzaam was, vond ik echter ook dat er niet veel doorgroeimogelijkheden waren, en veel cultuurverschillen tussen het HU en NL team. Ik kan dit werk echter zeker aanraden voor degenen die zich op het pad van bid management willen begeven.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

31,093 értékelés alapján
5
10 542
4
11 306
3
6 496
2
1 721
1
1 028

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra

IBM - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • IBM
  • Alkalmazotti értékelések
  • Bid Manager (m/v)
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?