Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Benefits Lead

Munkakör megnevezése
Benefits Lead1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 872 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
God solid virksomhed, men for meget arbejde og for meget omkostnings pres.
Der er mange gode kolleger i IBM, og de gør det til et godt sted at være. Og der er plads til mange forskellige mennesker, hvilket også gør det interessant. Der sker også en masse interessante ting og ændringer, men der er for meget pres på omkostninger, og der er for meget at lave for mange mennesker.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
29 872 értékelés alapján
5
10 153
4
10 910
3
6 249
2
1 627
1
933
Értékelések kategória szerint
3,9
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,5
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
IBM - értékelések munkavégzés helye szerint