Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

IBM-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Adatrögzítő

1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 448 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Produktív, kellemes munkakörnyezet
Több oknál fogva szerettem a munkakörömet: Home worker-ként kényelmesen, itthonról dolgozhattam, de a heti 1-2-szeri bejárás sem okozott problémát természetesen, mert akkor személyesen is találkozhattam a kollégákkal, vezetőséggel. A feladatok sokszínűek, változatosak voltak és tele voltak sokszor kihívásokkal.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
29 448 értékelés alapján
5
9 994
4
10 748
3
6 172
2
1 612
1
922
Értékelések kategória szerint
3,9
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,5
3,5
Vezetőség
3,7
Céges kultúra
IBM - értékelések munkavégzés helye szerint