IBM
3.9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények
Összes értékelés megtekintése – IBM
Cég értékelése

IBM

Munkavállalói értékelés – IBM

Friendly workplace

- low responsibility - possibility for growth - management lacking people management skills - fair hours - too much automation, no room for flexibility

Értékelések kategória szerint

5.0Munka/magánélet egyensúlya
3.0Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.0Vezetőség
2.0Céges kultúra
Hasznos volt ez az értékelés?

Hasonló értékelések

Azonos munkakör

Elég jó munkahely, fiatalos csapat, viszont nem való mindenkinek

Nagyon nagyon színes és multikulti a csapat, korábbi tapasztalat nélkül is aránylag könnyű bekerülni, nagyon fiatalos a légkör, pályakezdőknek is ideális lehet, viszont a munka elég monoton, nincs túl sok feladat, egy idő után kicsit megcsömörlik az ember. (Én Budapesten dolgoztam a Köztelek utcában)

Pro érvek

Fiatalos csapat, ingyenes Medicover, szép munkakörnyezet, könnyű eljutás (Köztelek utca), elég jó bérezés, heti 2 HO, figyelembe veszik a speciális igényeidet is, multikulti

Kontra érvek

A munka (nekem) nagyon unalmas, kevés, és monoton volt, egy idő után elveszett a motivációm

Professional workplace with lots of opportunities

I loved to be a teamplayer there and learning a lot in the procurement department. I have personally developed a lot there learning a lot about project management and procurement. A very diverse place in the sense of nationalities and cultural backgrounds.
Azonos hely

The best Company

Wonderful and friendly environment, very good management, very good contract

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: IBM? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.9

31,012 értékelés alapján
5
10 512
4
11 281
3
6 480
2
1 718
1
1 021

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.5Vezetőség
3.7Céges kultúra
  • Vállalatok
  • IBM
  • Alkalmazotti értékelések
  • Friendly workplace