Hvg Kiadó Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Hvg Kiadó Zrt. Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Ez volt életem legjobb munkahelye, intelligens emberek, nagy irodaház, érdekes munka, kihívás, összeforrt csapat, tréningek, fejlődés.
Pro érvek
Jó csapat, jó pénz, jó munk, szép helyen
Kontra érvek
szigorú vezetőség, kemény adminisztrácó
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
HR Center vezetője nem fordít kellő időt a beosztottak igényeinek felmérésére és javítására. Nincs helyettese, aki a személyügyeket és belső munkaigényeket intézi. Vélemények, észrevételek elsikkadnak, nincs fejlődés. Alacsonyabb pozícióban lévő beosztottak véleménye nem számít. Nincs kellően ösztönző jutalék és fizetési csomag, ami értékesítésnél elég komoly probléma. Rosszul összeállított tervezési csomagok. Működésképtelen termékek, amik fejlesztése elmarad.
Pro érvek
HVG neve
Juttatási csomag, vezetőség, előrelépés hiánya
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Alkalmazotti értékelések