Munkavállalói értékelés – Harman

Összes értékelés megtekintése – Harman

Nem volt rossz náluk dolgozni, de Székesfehérvárra kellett utazni minden héten és ott dolgozni 5 napot.
SMT Operátor (Volt alkalmazott) –  Pécs2018, november 2.
Nem volt rossz náluk dolgozni, de Székesfehérvárra kellett utazni minden héten és ott lenni 5 napot.
Pro érvek
5000 forintnyi étkezést biztosítottak, 5 napra minden héten.

További munkavállalói értékelések – Harman

A harman egy átlagos munkahely rengeteg be nem tartott ígérettel...
Smt operátor (Jelenlegi alkalmazott) –  Székesfehérvár2019, december 31.
Eleinte nagyon büszke voltam arra, hogy ennél a cégnél dolgozhatok. De idővel rájöttem, hogy ez is csak egy azok a multi közül akiknek az egyszerű operátorok nem jelentenek semmit. Számukra fogyó eszközök vagyunk akik közül bárki pótolható.
A bérezés korántsem arányos azzal a munka mennyiséggel és felelősséggel amit ránk bíznak.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Rossz fizetés, a főnökség lekezelő, jelenlétit nem vezetik rendesen. 2-3 napot is kihagynak..
Operátor (Volt alkalmazott) –  Pécs2019, február 27.
3 műszakra kapnak az ott dolgozók 130000ftot.. Más részlegen lehet, hogy több a fizetés ,sőt biztos.. Nevetséges. Azt se tudja a főnökség, hogy kinek hol kellene lennie.. Akit Pécsről küldenek fehérvárra, azokat Pécsen keresik.. A jelenlétit nem vezetik normálisan. A bérszámfejtők rendszeresen tévesen számolnak.. Nem korrekt a cég. Senkinek nem ajánlom.. A szállást állják kaja is van.. Talán ez a 2 a pozitívum. Nem értem ezt a sok jó véleményt
Pro érvek
Van szállás meg kaja.
Kontra érvek
Alacsony fizetés, lekezelő főnökség.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 4NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Harman? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Harman - értékelések munkavégzés helye szerint