Munkavállalói értékelés – Harman

Nem volt rossz náluk dolgozni, de Székesfehérvárra kellett utazni minden héten és ott dolgozni 5 napot.

2018, november 2.
Nem volt rossz náluk dolgozni, de Székesfehérvárra kellett utazni minden héten és ott lenni 5 napot.
Pro érvek
5000 forintnyi étkezést biztosítottak, 5 napra minden héten.
2019, december 31.
Azonos munkakör
Smt operátor (Jelenlegi alkalmazott) - Székesfehérvár
Eleinte nagyon büszke voltam arra, hogy ennél a cégnél dolgozhatok. De idővel rájöttem, hogy ez is csak egy azok a multi közül akiknek az egyszerű operátorok nem jelentenek semmit. Számukra fogyó eszközök vagyunk akik közül bárki pótolható.
A bérezés korántsem arányos azzal a munka mennyiséggel és felelősséggel amit ránk bíznak.
2020, március 21.
Azonos hely
Inkább nem írom le. (Volt alkalmazott) - Pécs
Senkinek nem ajánlom. Engem átvertek, méghozzá csúnyán. Felvételekor azt monták, mindent összevetve 6 hónapnak kell eltelnie, amíg önállóan dolgozom. Nem voltam szakképzett, el is mondtam nekik. Ehhez képest a hónapból valamiért 6 hét lett. Mikor nem tudtam teljesíteni az elvárásai kat (természetesen), akkor mindent rám varrtak több megalázó értékelésen. Hogy nem jól állok a dolgokhoz, béna vagyok, nem tudok alkalmazkodni, st. ntutudomtudok tudolevet
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Csak az van.
2019, február 27.
Azonos hely
Operátor (Volt alkalmazott) - Pécs
3 műszakra kapnak az ott dolgozók 130000ftot.. Más részlegen lehet, hogy több a fizetés ,sőt biztos.. Nevetséges. Azt se tudja a főnökség, hogy kinek hol kellene lennie.. Akit Pécsről küldenek fehérvárra, azokat Pécsen keresik.. A jelenlétit nem vezetik normálisan. A bérszámfejtők rendszeresen tévesen számolnak.. Nem korrekt a cég. Senkinek nem ajánlom.. A szállást állják kaja is van.. Talán ez a 2 a pozitívum. Nem értem ezt a sok jó véleményt
Pro érvek
Van szállás meg kaja.
Kontra érvek
Alacsony fizetés, lekezelő főnökség.