Munkavállalói értékelés – Harman

Produktiver arbeitsort

2014, január 27.
Ich liebte es, hier zu arbeiten.Die Arbeit war abwechslungsreich und interessant.Eines Tages eine Reihe von verschiedenen Produkten hergestellt.Ich habe mehr Ausbildung erhielt.Zum Beispiel Maschinenhandling sowie von SAP.
Von meinen Kollegen und von meiner Führung hatte eine gute Beziehung.
Pro érvek
Cafeteria, Krankenkasse, Ess-, und Treibstoff Beiträgen
Similar reviews
2020, március 21.
Senkinek nem ajánlom. Engem átvertek, méghozzá csúnyán. Felvételekor azt monták, mindent összevetve 6 hónapnak kell eltelnie, amíg önállóan dolgozom. Nem voltam szakképzett, el is mondtam nekik. Ehhez képest a hónapból valamiért 6 hét lett. Mikor nem tudtam teljesíteni az elvárásai kat (természetesen), akkor mindent rám varrtak több megalázó értékelésen. Hogy nem jól állok a dolgokhoz, béna vagyok, nem tudok alkalmazkodni, st. ntutudomtudok tudolevet
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Csak az van.
2019, december 31.
Eleinte nagyon büszke voltam arra, hogy ennél a cégnél dolgozhatok. De idővel rájöttem, hogy ez is csak egy azok a multi közül akiknek az egyszerű operátorok nem jelentenek semmit. Számukra fogyó eszközök vagyunk akik közül bárki pótolható.
A bérezés korántsem arányos azzal a munka mennyiséggel és felelősséggel amit ránk bíznak.
2019, február 27.
3 műszakra kapnak az ott dolgozók 130000ftot.. Más részlegen lehet, hogy több a fizetés ,sőt biztos.. Nevetséges. Azt se tudja a főnökség, hogy kinek hol kellene lennie.. Akit Pécsről küldenek fehérvárra, azokat Pécsen keresik.. A jelenlétit nem vezetik normálisan. A bérszámfejtők rendszeresen tévesen számolnak.. Nem korrekt a cég. Senkinek nem ajánlom.. A szállást állják kaja is van.. Talán ez a 2 a pozitívum. Nem értem ezt a sok jó véleményt
Pro érvek
Van szállás meg kaja.
Kontra érvek
Alacsony fizetés, lekezelő főnökség.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Harman? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,7
3,8
3,4
3,5
3,7
Harman - értékelések munkavégzés helye szerint