Harman
4,0 az 5 csillagból.

A(z) Harman – Bér és juttatások értékelései

Mind a(z) 704 értékelés megtekintése
A raktárban ha négy lábam és négy kezem lett volna , akkor se értem volna utol magam olyan embertelen ,túlterhelt, stresszes, idegbeteg ritmusban kellett dolgozni. A munkában nincs köszönet. Csak az van megbecsülve aki befogja a száját és csendben eltűr mindent, vagy az aki kellőképp jó színész és eltudja játszani csorgó nyállal hogy a cégért él-hal.
Pro érvek
Tisztaság, rend, kollégák
Kontra érvek
stressz és a semmi sem elég gyors.
Undorító, okádèk hely, minden hétvégén túlóra, nem számít, hogy lenne más programod, ha nem mész, kibasznak, a db-szám mindenek felett! Senkinek nem ajánlom.
Eleinte nagyon büszke voltam arra, hogy ennél a cégnél dolgozhatok. De idővel rájöttem, hogy ez is csak egy azok a multi közül akiknek az egyszerű operátorok nem jelentenek semmit. Számukra fogyó eszközök vagyunk akik közül bárki pótolható. A bérezés korántsem arányos azzal a munka mennyiséggel és felelősséggel amit ránk bíznak.
3 műszakra kapnak az ott dolgozók 130000ftot.. Más részlegen lehet, hogy több a fizetés ,sőt biztos.. Nevetséges. Azt se tudja a főnökség, hogy kinek hol kellene lennie.. Akit Pécsről küldenek fehérvárra, azokat Pécsen keresik.. A jelenlétit nem vezetik normálisan. A bérszámfejtők rendszeresen tévesen számolnak.. Nem korrekt a cég. Senkinek nem ajánlom.. A szállást állják kaja is van.. Talán ez a 2 a pozitívum. Nem értem ezt a sok jó véleményt
Pro érvek
Van szállás meg kaja.
Kontra érvek
Alacsony fizetés, lekezelő főnökség.
Nem volt rossz náluk dolgozni, de Székesfehérvárra kellett utazni minden héten és ott lenni 5 napot.
Pro érvek
5000 forintnyi étkezést biztosítottak, 5 napra minden héten.
Ich liebte es, hier zu arbeiten.Die Arbeit war abwechslungsreich und interessant.Eines Tages eine Reihe von verschiedenen Produkten hergestellt.Ich habe mehr Ausbildung erhielt.Zum Beispiel Maschinenhandling sowie von SAP. Von meinen Kollegen und von meiner Führung hatte eine gute Beziehung.
Pro érvek
Cafeteria, Krankenkasse, Ess-, und Treibstoff Beiträgen
További Harman-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: