H&M

3.5Munka és magánélet egyensúlya
3.3Vezetőség

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 9,018 értékelés megtekintése

Ha jó a vezetés meg a csapat akkor élvezetes ha nem akkor stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon sok minden függ a vezetéstől és a csapattól. Ha ezek jók akkor élvezhető a munka bent. Ugyanakkor ha ez nem teljesül akkor minden nap egy benti drámára mész be. Folyamatos pletykák mindenki körül, olyan szintű versengés és klikkesedés az emberek között, hogy öröm nézni, a management meg hagyjuk. Az előre jutáshoz kb. jópofozni kell az adott vezetővel, akkor is ha nem értesz vele egyet, ha meg ezt nem csinálod akkor maximum a Szentlélek fog téged feljebb rakni (de még lehet az se). A vicces az egészben, hogy nem a vásárlók nyomják fel a vérnyomásod hanem a saját kollégáid és vezetőid. Agresszív kereskedelmi hozzáállás a felső vezetők részéről, bár szerintem ott a versengés és a pletykálkodas nagyobb és rosszabb szintet üt meg. Magyarországon a kereskedelmi láncolatok közül a H&M nél a legrosszabb a fizetés.

Pro érvek

Részmunkaidő

Kontra érvek

Alacsony fizetés, pletyka, dráma, stressz

Minimálbér, lenéző empátia nélküli menedzserek, szabadidő teljes hiánya

Összességében maga a munka jó lenne, ha a fizetés versenyképes lenne, illetve ha a vezetőség nem lenne olyan amilyen. Előrelépési lehetőséged csak akkor van, ha jóban vagy az üzletvezetővel/menedzserekkel, amúgy ne is álmodj róla, hiába dolgozol jól. Ahogy írták előttem, nem meglepő dolog a vezetők részéről a fenyegetőzés, rugalmas munkaidőd pedig abszolút nincsen, ugyanis hiába mondod el nekik ezerszer hogy melyik nap nem lenne épp jó neked, ők ezt nem veszik figyelembe.

Pro érvek

nincs ilyen

Lehúzzák az utolsó bőrt is az emberről..

-A fizetés kritikán aluli,ráadásul "vidéken" jóval kevesebbet kap az ember ugyan annyi munkáert,mint a fővárosban. -Ha egyedül élsz ez a fizetés még a lakbéredre sem lesz elég ezt garantálom. -Maga a munkahely nem lenne rossz,ha az ember szereti a divatot. DE! A vezetőkön múlik a legtöbb akiknek mindent lehet persze...Ha sz*r a manager team akkor minden el van cseszve.... -Annyira ki zsigereltek,hogy saját magamra és a magánéletemre nem maradt energiám a nap végére. -Napi 12-16km tempós gyaloglás és kemény fizikai cipekedés. -Folyamatos pletykák, sz*rkeverés,stressz,kihajtják az ember belét is, kevés a fizetés, túl nagy az elvárás. -Kivételezés azzal aki benyal. -Megbecsülés 0 ! (Úgyis lesz másik balek)

Pro érvek

Azt vesz fel az ember amit akar, nincs egyenruha.

Kontra érvek

Stressz, pletyka, sz*r vezetőség, lehúzzák az utolsó bőrt is rólad

Stresszes munkahely

-a fizetés kritikán aluli cserébe rengeteg az elvárás - munka közben szinte nem szólhattunk egymáshoz és segítséget sem adhattunk a másiknak -az előrelépési lehetőség csak reklam duma. ha nem együtt nőttél fel valamelyik managerrel akkor esélyed sincs -kivételezés -a boltbezeto kreten,ostoba és csak saját magát szereti!!

Pro érvek

1-2 jofej kolléga

Kontra érvek

Kevés fizetés. Kritikán aluli vezetés. Túlhajszolt dolgozok

Provokatív,erőszakos és visszaélő vezetők

Szükségtelen fenyegetésektől,zsarolás,személyeskedés,szúrkálódásoktól eltekintve egy szerethető világ lenne,amit a cég is akar,de nem jó embereket válogatnak meg vezetésre.Túl sokat várnak el,túl sokat akar a cég is a dolgozóktól,ehhez meg kevés a fizetés.

Pro érvek

Rugalmas

Kontra érvek

Rövid szünet, állandó görcsös megfigyelés

Egész napos hajtás, de egy kiváló csapatban

Magas stressztűrő képességének kell lennie az embernek. Sok a teendő, és mindig az átlagon felül érdemes teljesíteni az elismerésért.

Kedves munkatársak, tiszta környezet, jó munkahely

Élveztem a munkát a H&M-ben, kedves és segítőkész munkatársakkal voltam körülvéve. Ahol a szünetemet töltöttem igényes, tiszta és szép volt. A főnököm és a feletteseim mindig kedvesek voltak velem. Összességében szerettem ott dolgozni.

Pro érvek

Jó munkahely

Kontra érvek

Nincsen

Kellemes

egy tipikus munkanap: pörgős volt mit tanultál: türelmességet vezetőség: rendkívül rugalmas az ön kollégiái: nem volt rossz csapat a munka legnehezebb része: a hosszú nyitvatartást tolerálni a munka legélvezetesebb rész: az új árut pakolni

Negativ

Negativ 40 orás bèr netto 90 e nevetseges a munkahoz kepest Előrejutás kihalásos alapon. Vagy ha valaki besokal ès felmond.

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Stressz kevès fizetès, tulhajszoltság, flegmázás. Eza h&m

Kihívásokban gazdag

Nehéz volt ajànlásokat tenni. Munkatársak érdekes voltak. Stressz, megfelelési kényszer nagy volt.

Pro érvek

Munkakezdés

Kontra érvek

Szünetek szervezetlensége

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: H&M? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

3.3
3.7
  • H&M
  • Vezetőség
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?