H&M
3.7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

H&M-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Shop Assistant

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Shop Assistant2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,998 értékelés megtekintése

ver long working hours

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
not very good service. a tipical day in H&m look like you went there the boss will tell you what will be your work for that day, bc it caries every time, either at the cashier or folding clothes

Pro érvek

one hour break

Kontra érvek

long hours
Hasznos volt ez az értékelés?

great for students

A tipical day at H&m is look like you arrive to work , and your manager have meeting with you and your college immidately, you will be given the task you have to do it that day, bc it varies every time, once you have to be a cashier, other times you have to fold clothes in the shop.

Pro érvek

work experience

bad managing

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: H&M? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.7

8,998 értékelés alapján
5
2 756
4
2 930
3
1 905
2
733
1
674

3.5Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.7Céges kultúra

H&M - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • H&M
  • Alkalmazotti értékelések
  • Shop Assistant