Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

H&M-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Mentor

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 059 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kollégák kedvesek, segítőkészek (már, aki persze). Nevetséges bérért várnak el rengeteg mindent. Ígergetnek a feljebb jutásról, amivel a későbbiekben átvágnak. Magánélet lehetetlen. Tisztelet adás luxus a managerek részéről.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Nevetségesen kevés fizetés. Az eladók egy része kedves, aranyos és segítőkész. Folyamatos pletykák és az egymásmögötti áskálódás. Lelkiterror. A Managgerek szinte semmit se csinálnak, nekik a késés minden megengedett. Előrelépésnél nem a munkád alapján fognak dönteni. Itt minden pofára megy, kinek milyen hosszú a nyelve!
Korábbi munkáltató értékelése