H&M
3.7 az 5 csillagból.

H&M-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Eladó11 értékelés

3.5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
11 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,998 értékelés megtekintése

Kellemes környezet, jó csapat de alacsony bérek és sok túlóra

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Angol nyelvtudás Kitartó Együttműködő Csapatcentrikus

Pro érvek

Rugalmas beosztás

Kontra érvek

Alacsony bérezés

Minimálbér, lenéző empátia nélküli menedzserek, szabadidő teljes hiánya

Összességében maga a munka jó lenne, ha a fizetés versenyképes lenne, illetve ha a vezetőség nem lenne olyan amilyen. Előrelépési lehetőséged csak akkor van, ha jóban vagy az üzletvezetővel/menedzserekkel, amúgy ne is álmodj róla, hiába dolgozol jól. Ahogy írták előttem, nem meglepő dolog a vezetők részéről a fenyegetőzés, rugalmas munkaidőd pedig abszolút nincsen, ugyanis hiába mondod el nekik ezerszer hogy melyik nap nem lenne épp jó neked, ők ezt nem veszik figyelembe.

Pro érvek

nincs ilyen

Stresszes munkahely

-a fizetés kritikán aluli cserébe rengeteg az elvárás - munka közben szinte nem szólhattunk egymáshoz és segítséget sem adhattunk a másiknak -az előrelépési lehetőség csak reklam duma. ha nem együtt nőttél fel valamelyik managerrel akkor esélyed sincs -kivételezés -a boltbezeto kreten,ostoba és csak saját magát szereti!!

Pro érvek

1-2 jofej kolléga

Kontra érvek

Kevés fizetés. Kritikán aluli vezetés. Túlhajszolt dolgozok

Provokatív,erőszakos és visszaélő vezetők

Szükségtelen fenyegetésektől,zsarolás,személyeskedés,szúrkálódásoktól eltekintve egy szerethető világ lenne,amit a cég is akar,de nem jó embereket válogatnak meg vezetésre.Túl sokat várnak el,túl sokat akar a cég is a dolgozóktól,ehhez meg kevés a fizetés.

Pro érvek

Rugalmas

Kontra érvek

Rövid szünet, állandó görcsös megfigyelés

Kedves munkatársak, tiszta környezet, jó munkahely

Élveztem a munkát a H&M-ben, kedves és segítőkész munkatársakkal voltam körülvéve. Ahol a szünetemet töltöttem igényes, tiszta és szép volt. A főnököm és a feletteseim mindig kedvesek voltak velem. Összességében szerettem ott dolgozni.

Pro érvek

Jó munkahely

Kontra érvek

Nincsen

kellemes hely sok baráttal

Mindenkinek merem ajánlani, a mottójuk légy aki vagy, és ez elengedhetetlen.

Pro érvek

cafetéria, játékok

Produktív és kellemes

Emberekkel való minden napi kontakt, több feladatra fordított figyelem egy időben .

Pro érvek

Kedvezmények

Kontra érvek

Rövid szünet

Kellemes

egy tipikus munkanap: pörgős volt mit tanultál: türelmességet vezetőség: rendkívül rugalmas az ön kollégiái: nem volt rossz csapat a munka legnehezebb része: a hosszú nyitvatartást tolerálni a munka legélvezetesebb rész: az új árut pakolni

Kihívásokban gazdag

Nehéz volt ajànlásokat tenni. Munkatársak érdekes voltak. Stressz, megfelelési kényszer nagy volt.

Pro érvek

Munkakezdés

Kontra érvek

Szünetek szervezetlensége

Rossz beosztások, túlhajszolás, nem voltak tekintettel a magánéletre

negatív

Sajnos a változó munka időbeosztás miatt negatív vélemény. Szabad hétvégék nélkül..

Pro érvek

4 órás munkarend

Kontra érvek

folyamatosan változó időbeosztás

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: H&M? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

8,998 értékelés alapján