H&M

H&M Alkalmazotti bírálat

3.5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
24 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,834 értékelés megtekintése

Ha jó a vezetés meg a csapat akkor élvezetes ha nem akkor stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyon sok minden függ a vezetéstől és a csapattól. Ha ezek jók akkor élvezhető a munka bent. Ugyanakkor ha ez nem teljesül akkor minden nap egy benti drámára mész be. Folyamatos pletykák mindenki körül, olyan szintű versengés és klikkesedés az emberek között, hogy öröm nézni, a management meg hagyjuk. Az előre jutáshoz kb. jópofozni kell az adott vezetővel, akkor is ha nem értesz vele egyet, ha meg ezt nem csinálod akkor maximum a Szentlélek fog téged feljebb rakni (de még lehet az se). A vicces az egészben, hogy nem a vásárlók nyomják fel a vérnyomásod hanem a saját kollégáid és vezetőid. Agresszív kereskedelmi hozzáállás a felső vezetők részéről, bár szerintem ott a versengés és a pletykálkodas nagyobb és rosszabb szintet üt meg. Magyarországon a kereskedelmi láncolatok közül a H&M nél a legrosszabb a fizetés.

Pro érvek

Részmunkaidő

Kontra érvek

Alacsony fizetés, pletyka, dráma, stressz

Malenkij Robot

Felvettek, meghogy " beleillek a csapatba", majd 3 hónap múlva kirúgtak :D Nem a munkámmal volt baj, több ruhaboltban is dolgoztam előtte, ott mindig nagyon elégedettek voltak velem. Nem ajánlom senkinek.

Pro érvek

Külön ebédlő, mosogatógép

Kontra érvek

Pláza munkaidőbeosztás, se reggeled, de estéd, egész nap talpon kell lenni, és "pörögni" kell, a managerek nem becsülnek meg, a munkatársak kinéznek, ha nem vagy ugyanolyan, mint ők. Kevés a fizetés, nincsenek normális juttatások sem. Ruhára alig kapsz valami kedvezményt.

Minimálbér, lenéző empátia nélküli menedzserek, szabadidő teljes hiánya

Összességében maga a munka jó lenne, ha a fizetés versenyképes lenne, illetve ha a vezetőség nem lenne olyan amilyen. Előrelépési lehetőséged csak akkor van, ha jóban vagy az üzletvezetővel/menedzserekkel, amúgy ne is álmodj róla, hiába dolgozol jól. Ahogy írták előttem, nem meglepő dolog a vezetők részéről a fenyegetőzés, rugalmas munkaidőd pedig abszolút nincsen, ugyanis hiába mondod el nekik ezerszer hogy melyik nap nem lenne épp jó neked, ők ezt nem veszik figyelembe.

Pro érvek

nincs ilyen

Lehúzzák az utolsó bőrt is az emberről..

-A fizetés kritikán aluli,ráadásul "vidéken" jóval kevesebbet kap az ember ugyan annyi munkáert,mint a fővárosban. -Ha egyedül élsz ez a fizetés még a lakbéredre sem lesz elég ezt garantálom. -Maga a munkahely nem lenne rossz,ha az ember szereti a divatot. DE! A vezetőkön múlik a legtöbb akiknek mindent lehet persze...Ha sz*r a manager team akkor minden el van cseszve....-Annyira ki zsigereltek,hogy saját magamra és a magánéletemre nem maradt energiám a nap végére.-Napi 12-16km tempós gyaloglás és kemény fizikai cipekedés.-Folyamatos pletykák, sz*rkeverés,stressz,kihajtják az ember belét is, kevés a fizetés, túl nagy az elvárás.-Kivételezés azzal aki benyal.-Megbecsülés 0 !(Úgyis lesz másik balek)

Pro érvek

Azt vesz fel az ember amit akar, nincs egyenruha.

Kontra érvek

Stressz, pletyka, sz*r vezetőség, lehúzzák az utolsó bőrt is rólad

Stresszes munkahely

-a fizetés kritikán aluli cserébe rengeteg az elvárás - munka közben szinte nem szólhattunk egymáshoz és segítséget sem adhattunk a másiknak -az előrelépési lehetőség csak reklam duma. ha nem együtt nőttél fel valamelyik managerrel akkor esélyed sincs -kivételezés -a boltbezeto kreten,ostoba és csak saját magát szereti!!

Pro érvek

1-2 jofej kolléga

Kontra érvek

Kevés fizetés. Kritikán aluli vezetés. Túlhajszolt dolgozok

Provokatív,erőszakos és visszaélő vezetők

Szükségtelen fenyegetésektől,zsarolás,személyeskedés,szúrkálódásoktól eltekintve egy szerethető világ lenne,amit a cég is akar,de nem jó embereket válogatnak meg vezetésre.Túl sokat várnak el,túl sokat akar a cég is a dolgozóktól,ehhez meg kevés a fizetés.

Pro érvek

Rugalmas

Kontra érvek

Rövid szünet, állandó görcsös megfigyelés

Egész napos hajtás, de egy kiváló csapatban

Magas stressztűrő képességének kell lennie az embernek. Sok a teendő, és mindig az átlagon felül érdemes teljesíteni az elismerésért.

Gondold át még 8237384x!!!

Nevetségesen kevés fizetés. Az eladók egy része kedves, aranyos és segítőkész. Folyamatos pletykák és az egymásmögötti áskálódás. Lelkiterror. A Managgerek szinte semmit se csinálnak, nekik a késés minden megengedett. Előrelépésnél nem a munkád alapján fognak dönteni. Itt minden pofára megy, kinek milyen hosszú a nyelve!

Kellemes munka környezet, de a semmiért hajszolnak

Kollégák kedvesek, segítőkészek (már, aki persze). Nevetséges bérért várnak el rengeteg mindent. Ígergetnek a feljebb jutásról, amivel a későbbiekben átvágnak. Magánélet lehetetlen. Tisztelet adás luxus a managerek részéről.

Összességében korrekt munkahely

Átlagosan sokat kell dolgozni, de kellemes légkörben.

Pro érvek

Segítôkész munkatársak

Kontra érvek

Lopás kollégák között

schwungvolle Arbeit

Ich war genügsam mit diese Arbeit, aber Modeindustrie ist nicht für mich. Und waren wir oft wenige für die Arbeit.

Fun workplace

very good training provided before starting at H&m where for example I have learned how to deal with people. workplace is a bit strict with some things but overall its a good place to work at

Kedves munkatársak, tiszta környezet, jó munkahely

Élveztem a munkát a H&M-ben, kedves és segítőkész munkatársakkal voltam körülvéve. Ahol a szünetemet töltöttem igényes, tiszta és szép volt. A főnököm és a feletteseim mindig kedvesek voltak velem. Összességében szerettem ott dolgozni.

Pro érvek

Jó munkahely

Kontra érvek

Nincsen

Kellemes környezet, jó csapat de alacsony bérek és sok túlóra

Angol nyelvtudás Kitartó Együttműködő Csapatcentrikus

Pro érvek

Rugalmas beosztás

Kontra érvek

Alacsony bérezés

ver long working hours

not very good service. a tipical day in H&m look like you went there the boss will tell you what will be your work for that day, bc it caries every time, either at the cashier or folding clothes

Pro érvek

one hour break

Kontra érvek

long hours

kellemes hely sok baráttal

Mindenkinek merem ajánlani, a mottójuk légy aki vagy, és ez elengedhetetlen.

Pro érvek

cafetéria, játékok

great for students

A tipical day at H&m is look like you arrive to work , and your manager have meeting with you and your college immidately, you will be given the task you have to do it that day, bc it varies every time, once you have to be a cashier, other times you have to fold clothes in the shop.

Pro érvek

work experience

Kontra érvek

bad managing

Produktív és kellemes

Emberekkel való minden napi kontakt, több feladatra fordított figyelem egy időben .

Pro érvek

Kedvezmények

Kontra érvek

Rövid szünet

Kellemes

egy tipikus munkanap: pörgős volt mit tanultál: türelmességet vezetőség: rendkívül rugalmas az ön kollégiái: nem volt rossz csapat a munka legnehezebb része: a hosszú nyitvatartást tolerálni a munka legélvezetesebb rész: az új árut pakolni

Negativ

Negativ 40 orás bèr netto 90 e nevetseges a munkahoz kepest Előrejutás kihalásos alapon. Vagy ha valaki besokal ès felmond.

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Stressz kevès fizetès, tulhajszoltság, flegmázás. Eza h&m

a job for a student

The tasks and responsibilities are so monotonous, so only the social environment could bring positivity to that place. With nice collleagues, it is a nice job for a student.

Pro érvek

None

Kontra érvek

Badly Paid

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: H&M? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.7

8,834 értékelés alapján

3.5Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.4Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.7Céges kultúra
  • H&M
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?