Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google cég munkavállalói értékelései a Senior Program Manager állásra itt: San Francisco, CA

Munkakör megnevezése
Senior Program Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
San Francisco, CA2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 776 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
There are incredible people and opportunities to make a large impact. The perks and technical support are fantastic. There is strong attention to users and opportunities to engage with professionals outside Google as well.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
I was recruited to come to Google Cloud and was sold on the Google culture. Let me be clear: Google Cloud is NOT Google. It's likely closer to Oracle or SAP. Leadership is constantly changing, which also means the direction/priorities are also always changing.
Korábbi munkáltató értékelése