Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Personal Shopper

Munkakör megnevezése
Personal Shopper3 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 752 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The best part about this job was I didn't have to be stuck in an office everyday. Because I worked in various stores, it was always something or someone new I was seeing. The shopping aspect made it fun.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
It was physically demanding especially with large orders. Management does not take into consideration the heavy lifting according to your capabilities
5,0
Vezetőség
Google is great, but they need to hire a better staffing agency who respects their employees! You learn to work with good quality to make a deadline to get all packages out to the customers on time. My co-workers and the employees from the different stores we went to were great and friendly.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Google? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,3
3 752 értékelés alapján
5
2 097
4
1 014
3
447
2
111
1
83
4,2
Munka/magánélet egyensúlya
4,1
3,6
3,9
Vezetőség
4,2
Céges kultúra