Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google cég munkavállalói értékelései a Operator állásra itt: Los Angeles, CA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 795 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
exciting location and great environment, the people and workplace was clean and inviting, the work load itself wasn't too bad and allowed for overtime
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Fast Paced Work. Organized and Well Managed. Everyone was very helpful and understanding. Workers needed more updated technology but was sufficient for job duties. Overall a great company.
Pro érvek
Organized and Well Managed
Korábbi munkáltató értékelése