Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operations Assistant

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 795 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I worked a contract job at Google as operation support I didn't have to go to allow the meetings but there is very meeting intensive lot of long hours quick quick and ambiguous direction is definitely not for people who are used to Long steady pace.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
10/10 This place is everything you would expect to find with a great company. The culture is amazing and the perks are everywhere. Each day is different!
Pro érvek
Free lunches
Kontra érvek
commute
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése