Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google cég munkavállalói értékelései a Manager állásra itt: San Francisco, CA

Munkakör megnevezése
Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
San Francisco, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 776 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Prepare to work hard. The better you work with your manager and coworkers the easier it is to advance. Be prepared for tough performance reviews. They have high expectations from all their employees.
Pro érvek
Free lunches and office amenities
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I love my work, everyday is a dream, I'm thankful for the opportunity to be around people who care just as much as I do. I love everything indeed.
Pro érvek
Amazing Product Managers and Market Managers
Kontra érvek
Nothing!
Korábbi munkáltató értékelése