Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google cég munkavállalói értékelései a Fulfillment Associate állásra itt: Los Angeles, CA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 795 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I have truly enjoyed my time on the Google Express project as a fulfillment lead. I am given a lot of freedom to implement process improvements and work with the in store team to drive positive change. I have worked with a variety of people across multiple cross functional team that builds a strong culture at work.
Pro érvek
Free Lunches, work life balance
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Fun and professional team that gets things done. Many opportunities to change work environment. Business oriented. Self management, if you willing to work there is lots to learn and grow.
Pro érvek
opportunities
Kontra érvek
healthcare
Korábbi munkáltató értékelése