Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: E-commerce Specialist

Munkakör megnevezése
E-commerce Specialist2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 766 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Working for google express gives flexibility and sustainability with family and work culture, very diverse with staff personnels. Informative with feedback.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Environment is very energetic here which make you happy and productive.Lot of things I learned here related to process,management,training.Which will really help in further career.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése