Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google cég munkavállalói értékelései a Driver állásra itt: San Francisco, CA

Munkakör megnevezése
Driver2 értékelés
Munkavégzés helye
San Francisco, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 776 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Laid back atmosphere great team, leadership was fantastic learned many skills that assisted me in my daily life. The best part of the job was the overtime hours that were offered they were excellent . the parking was wonderful and the co workers were very helpful
Pro érvek
Travel
Kontra érvek
Small car
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I had really fun working at google shopping express, and learned valueable information to be a good courior driver. The mangament was really cool and they cared about there employees. They appreciate your hard work.
Pro érvek
Easy
pay is not enough for amout of that you do.
Korábbi munkáltató értékelése