Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Director of Strategy

Munkakör megnevezése
Director of Strategy2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 768 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Google LLC is an American multinational technology company that specializes in Internet-related services and products, which include online advertising technologies, search engine, cloud computing, software, and hardware.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Filled with smart people looking to make a difference. Lots of opportunity to work on new and exciting projects. Management is less innovative then other places.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése