Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Contributor

Munkakör megnevezése
Contributor3 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 634 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Pretty good
Teaches time management and promotes camaraderie. They were clear with their instructions. Establishes great environment for career development. Great culture!
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Stable, reliable, and informative
The support system is great! The people are always there to help you, and they understand that it is normal for an employee to have a hard time sometimes. They are very open so you wouldn't feel intimidated to ask them a question.
The job was home-based and it offered good pay for the work. It is unfortunate that I was not able to continue working here. But I will always value my experience with the company.
5,0
Vezetőség
Amazing place for advancements
This is a great place for making amazing advancements in career. People are full of energy. There is opportunity to learn new technologies. Job is well paid.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Google? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,3
3 634 értékelés alapján
5
2 031
4
984
3
434
2
109
1
76
Értékelések kategória szerint
4,2
Munka/magánélet egyensúlya
4,1
3,6
3,9
Vezetőség
4,2
Céges kultúra