Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Contract Specialist

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 796 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
relaxed environment to work Great environment Tasks and jobs are well organised is a goal / target orientated environment which I have set in many of my past roles
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Absolutely wonderful.. if you're comfy and enjoy your job you will work all the more.
Pro érvek
catered lunch, free snacks, lots of windows, comfortable working environment, great facilities
Kontra érvek
i only did contract work, so job security was there but only for a period.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése