Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés itt: Lawrence, NY

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Lawrence, NY2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 777 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at google would be you clock in and get straight to either picking,packing or paying for items. the queue would be anywhere from 1000-2000 items.
Pro érvek
hr lunch
Kontra érvek
management
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Working at google is tiring. A typical day is busy. A lot of people get hired all of the time. There is not enough space for everyone to work. Costco workers are annoying.
Korábbi munkáltató értékelése