Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Google-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Kitchen Supervisor

Munkakör megnevezése
Kitchen Supervisor1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 729 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
RA is a great company to work for. Ive enjoyed my experience and learned many things. I starred washing dishes and moved up the ladder at an acceptable rate. The management was great at teaching you how to be great at your job. I learned how to prep and cook a multitude how different dishes, also I learned to manage a account and great customer service skills. All of my co-workers were devoted and great at their jobs. Everyone worked together as a team to complete the mission and not once did we fail. The hardest part of the job was dealing with issues that were out of our control i.e. deliveries not being on time or equipment malefactions. I loved the hard work and meeting great people that supported you.
Pro érvek
Free food
Kontra érvek
N/A
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Google-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Google? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,3
3 729 értékelés alapján
5
2 088
4
1 009
3
442
2
110
1
80
4,2
Munka/magánélet egyensúlya
4,1
3,7
3,9
Vezetőség
4,2
Céges kultúra