Givaudan
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Givaudan Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 277 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Egy nagy multinacionális cégcsoport. A cég kétnyelvű. (angol és magyar) A munkahelyi kultúra jó.
Pro érvek
Támogatott ebéd, snack automata keret, képzések
Kontra érvek
meeting után meeting, majd újabb meeting
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Nagyon tetszik, hogy mindenhez van rendszer kialakítva, így egyből van megoldásuk az esetlegesen felmerülő problémáknak.
Ha kreatív a dolgozó bátran fordulhat ötleteivel a felsőbb vezetőkhöz, ami megfontolásra kerül, majd jutalmazva lesz.

A munkába járás megkönnyítése érdekében ingyenes busz szállítja a dolgozókat, de aki saját járművel szeretne járni, az üzemanyag költség is részben térítve van.

Szuper az étkezési lehetőség is házon belül, hiszen nagyon finom és változatos a menü, amit kedvezményesen vásárolhatnak meg az ott dolgozók.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Givaudan-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Givaudan? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,6
277 értékelés alapján
5
84
4
80
3
64
2
21
1
28
Értékelések kategória szerint
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,1
3,1
Vezetőség
3,4
Céges kultúra
Givaudan - értékelések munkakör szerint
Givaudan - értékelések munkavégzés helye szerint