GE Power

GE Power Alkalmazotti bírálat

3,8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
12 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 807 értékelés megtekintése

Elmegy

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Régebben jó híre volt a cégnek, mára nagyon felhígult a dolgozók szaktudása.

Csak pozitív :)

Munkahelyi körülmények, valamint a biztonság szempontjából a környéken a legjobb. Én sokat köszönhetek a cégnek, mint előrelépés, mint megbecsülés szempontjából. Bár úgy gondolom, meg is kell érte dolgozni.Nagyon szigorú szabályok vannak, amihez hozzá lehet szokni, ha az ember tényleg ott akar dolgozni. Költözés miatt nekem sajnos el kellett jönnöm, de a mai napig ott dolgoznék.

Pro érvek

Kedvezményes étkezési lehetőségek, példás orvosi szolgáltatás

Kontra érvek

Nagyon szigorú szabályok

Lehet tanulni, magas elvárás, feladat legyen kész.

Ha minden jól működik lehet haladni. Ha valami megcsúszik, az visz mindent.

Sok a szabály.Mint egy börtön.

Biztosnak mondható munkahely.Biztos fizetés kifizetés...De...sok a szabály,a középvezetők képzetlenek,és ennek ellenére(vagy ezért)arrogánsak.A HR csak a munkáltatói oldalt nézi,épp ezért a munkavállalók elnyomásban vannak."Fönt" lenézik a szakmunkás embereket.Diszkrimináció van,méghozzá SÚLYOS.

Pro érvek

Negatìv

Kontra érvek

Szintén negatìv.

Nem mindig sikerül a következő db szám teljesítése

Monoton munka.Nagy kéz ügyességet igényel.Nyolc órás üllőmunka.

Pro érvek

Nagy kéz ügyesség

Kontra érvek

Monoton

Idegileg nem bírtam

A dolgozókat fentről éri nyomás. Nagy a feszültség

Nagy vállalat kevés kihívással

A vállalat környezete nagyon jó, illetve a kollégák is segítőkészek, de kevés kihívás, érdekes feladat jutott számomra

sajnálom, hogy nem közölték, hogy rövid időre fognak csak alkalmazni

Kulturált környezet, megfelelő munkavédelmi feltételek szigorú munkarend,emberséges bánásmód,jó kollektíva.magas szintű orvosi ellátás

Pro érvek

rendszeres munkavédelmi tájékoztatás

Kontra érvek

váratlanul nagy arányú leépítés

bonne travaille bonne production

bonne décision , bonne réaction ,bonne travaille les opportunités riches management développé bonne culture de lieu de travaille l'aspect le plus difficile dans mon poste quand j'ai un manque dans le fictifs , le plus agréable quand la production marche bien est les fictifs bien sens

Tipikus gyári munka

Sok szabály, sok követelmény, sok munka. Kevés elismerés, kevés szabadidő, kevés előrelépési lehetőség.

Motivating company, you can see why it is one of the biggest in the world

Regularly challenging and interesting job. It was very good to work there as R&D engineer. Good trainings, maybe a bit too much administration, but this is how it is working.

Pro érvek

benefits, company culture

Kontra érvek

too many meetings

Great, hard working team members.

Learned a lot about strategic- open out of the box thingking, task prioratiozation, project and time management. Supplier development based on certain KPIs. Great working with professional team mates. Faced a severe lack of management support at every facet of the job.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Power? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,8/5 csillag