GE Corporate

3.8Munka és magánélet egyensúlya
3.9Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,833 értékelés megtekintése

kellemes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A munka jo hangulati közösségben kellemesen telt. Monoton volt, de nem megterhelő.Segítőkész munkatársak és betanításra odafigyelve jó munka volt.A munka lehnehezebb része az állás illetve a monoton munkavégzés. Ettől eltekintve nem nehéz.

Kontra érvek

rövid szünetek

Comfortable work place

Comfortable work place with free coffee and tea, neat work area

Borzalmas

Rengeteg munka, nulla betanítás, túlórák és alkalmatlan vezetőség.

Pro érvek

Tűrhető fizetés

Kontra érvek

Alkalmatlan főnökség, rengeteg munka, hatalmas káosz

Gran equipo y liderazgo, comida y café gratis, buen salario y muchas oportunidades

Tanto mi equipo como mis líderes eran personas increíbles, inteligentes y de mente abierta que elogiaban a aquellos que sobresalían en el trabajo y ayudaban a quienes no eran los mejores. Siempre encontré la oportunidad de mejorar con la constante capacitación, conferencias educativas y culturales de personas de renombre de todo el país. A nuestros líderes no solo nos gustaron, sino que también nos empujaron no solo a hacer nuestro trabajo, sino también a participar en eventos deportivos, voluntarios y culturales gratuitos y divertidos en nuestro horario de trabajo para que nunca nos sobrecarguen ni estresen. Chequeos médicos, café y té, alimentos saludables (frutas, nueces, yogures y jugos) y gimnasio, todo gratis.

Kontra érvek

nem volt rendes használható szék

a rossz székek miatt állandóan fájt a hátam nem birtam

Pro érvek

jó fizetés

Kontra érvek

rossz székek

Produktivitás egy versenyképes munkakörnyezetben

Szakmai fejlődés, minden segítséget megkaptam a főnökeimtől. Barátságos és segítőkész kollégák.

Pro érvek

ingyen kávé, tea

flexible time of working

Estoy trabajando en General Electric en Budapest como “Accounting Analyst” y mis responsabilidades incluyen: - Ejecutar y corregir el registro de las facturas de los vendedores externos. - La preparación y revisión del pago de los vendedores externos. - Responsable de la conciliación mensual. - Mantener e informar sobre los beneficios mensuales y trimestrales. - Responsable de la investigación y resolución de Cuenta por pagar facturas - La comunicación y la reconciliación del saldo pendiente.

Pro érvek

flexible time of working

Kontra érvek

flexible time of working

Stabil munkahely

Nyomás gyakorlása a munkavállalókra. Munkába hajszolás. Nincs elismerès.

Pro érvek

Jó orvosi ellátás

Kontra érvek

Rövid szünetek

GE Global Operations Center in Budapest.

Werken op het GE Global Operations Center in Budapest was een leuke ervaring. Budapest is een erg leuke stad om een tijdje te leven en te werken. In de eerste weken wordt je met veel zaken geholpen. Je moet wel rekening houden met hoge werkdruk en veel onbetaalde overuren. Managers kunnen je ontzettend uitbuiten en maken soms misbruik van hun machtspositie. De eisen die men aan het werk stelt zijn onredelijk hoog en je hoeft niet te rekenen op een bonus, compliment of een salarisverhoging. Op de werkvloer zie je veel ongelijkheid, pesterijen en uitbuiting. Het verloop van het personeel is ook erg hoog. Zie het als een leuke tijdelijke ervaring in een fantastische stad. Zo lang er met een knipoog naar kijkt is het prima maar een serieuze carriere optie is het zeker niet. Je bent met een bijstandsuitkering in Nederland beter af. Als je jong bent is dit een perfecte manier om een onvergetelijke ervaring op te doen. Zelf kijk ik er met veel plezier op terug en je leert het leven in Nederland meer waarderen als ooit tevoren.

Pro érvek

De onbeschrijflijk mooie stad Budapest.

Kontra érvek

Uitbuiting, structureel onbetaald overwerk.

Worth it

GE is a great place to work. Hard to have a long-term career because after working there you can get hired elsewhere for more money.

Állások itt: GE Corporate

További állások megtekintése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

4.0

8,833 értékelés alapján