GE Corporate
4.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

GE Corporate-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Procurement Specialist

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Procurement Specialist1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,888 értékelés megtekintése

full of opportunities

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
As GE is huge, opportunities there are endless. The work schedule is depending on the individual person, so there is flexibility in managing your work and grow your creativity. Also there are possibilites to have promotion and prove yourself.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: GE Corporate? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.0

8,888 értékelés alapján
5
3 514
4
3 027
3
1 567
2
430
1
350

3.8Munka/magánélet egyensúlya
3.9Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.8Céges kultúra

GE Corporate - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • GE Corporate
  • Alkalmazotti értékelések
  • Procurement Specialist